Termal Travel cestovní agentura pro Ischii a Capri

Vaše cestovní agentura
pro Ischii a Capri

Aktuální informace o počasí

+420 776 074 133

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termální ostrov Ischia

Hotel ve středomořském stylu, situovaný podél silnice vedoucí kolem moře s krásnými výhledy na moře a kostelíček Soccorso (z filmu Nebožtíci přejí lásce), blízko zálivu "Baia di Citara " a slavných Poseidonových zahrad, pár minut od pláže Cava dell'Isola – 200 m, od pláže Citara – 800 m a od centra Foria – 700 m.

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a dalších 4 přilehlých menších budov, umístěných v nádherné, udržované zahradě s exempláři tropických a subtropických rostlin (20.000 m2). Dále z depandančních domků umístěných mimo komplex v samostatných zahradách. Hotelový komplex se nachází v klidné zóně blízko hlavní silnice, cca 1 km od pláže Citara a Poseidonových zahrad a 1,5 km od centra městečka Forio.

Nová residence se skládá ze dvou budov, které jsou umístěné v krásné upravené zahradě o výměře cca 7.000 m² s olivovým hájem a ovocným sadem.

Kompletně zrekonstruovaný menší rodinný hotel se nachází přímo na pláži v okouzlujícím zálivu Baia di Citara nad písečnou pláží Citara. Svou polohou nabízí překrásné výhledy, leží v těsné blízkosti největšího a nejoblíbenějšího termálního parku Poseidonovy zahrady (asi 200 m). Hotel má vlastní menší soukromou pláž.

Luxusní hotel se nachází na krásném a panoramatickém místě, pouhých 300m od pláže Citara/Poseidonových zahrad a 2 km od centra města Forio, v blízkosti autobusové zastávky. Je propojen krásnou zahradou s hotelem San Marco.

Luxusní hotelový komplex se nachází na výběžku nad zálivem pláže Citara a Poseidonovými zahradami (sestup pro hotelové hosty po schůdkách, cca 400 m) nebo zdarma svoz mikrobusem od recepce. Hotel se nachází u hlavní silnice a je dobře napojen na místní MHD. Do centra městečka Forio cca 10 min. Doprava hotelovými minibusy je zajištěna po celý den na pláž a k Poseidonovým zahradám v pevných časech. Hotelový komplex je rozdělen do několika budov v jedné zahradě. Nádherné panoramatické pohledy na záliv a západy slunce. V okolí jsou restaurace, kavárny a obchody.

Příjemný hotel se nachází v klidném místě na skalnatém výběžku nad mořem a zálivem Scannella. Je obklopen zelení a je vhodný pro kompletní relaxaci. Z hotelového objektu se skýtají neuvěřitelné výhledy na otevřené moře a západy slunce. Nedaleko se nachází záliv Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (asi 200 schodů) není vhodné pro děti, nutná obuv do vody.

Budova se nachází v zahradě na skalnatém výběžku nad mořem a zálivem Scannella cca 200m od hotelu San Leonard. Z depandančního objektu se skýtají neuvěřitelné výhledy na otevřené moře a západy slunce.

Kontaktujte nás

Pomocí tohoto formuláře si můžete nezávazně rezervovat zájezd anebo se nás na cokoliv v souvilosti s ním zeptat.
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
captcha
Nahrát znovu

Partnerské CK

aeolus alex lostar