Termal Travel cestovní agentura pro Ischii a Capri

Vaše cestovní agentura
pro Ischii a Capri

Aktuální informace o počasí

+420 776 074 133

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cestovní pojištění

Pro Vaši cestu do Itálie a to na ostrov Ischie nebo Capri, Vám doporučujeme uzavřít cestovní připojištění. Stát se může cokoliv, aneb čert nikdy nespí. Na našich stránkách zde si můžete uzavřít cestovní pojištení.

Číst dále

O Termal Travel

Termal Travel je cestovní agentura, která poskytuje internetový prodej zájezdů. Prodáváme pouze zájezdy od cestovních kanceláří, které mají uzavřeno povinné pojištění pro případ úpadku CK. Máte možnost si vybrat dovolenou v pohodlí domova a nemusíte nikam chodit. Pokud by Vám to však nevyhovovalo, můžete nás navštívit. Naše cestovní agentura dostává provize přímo od cestovních kanceláří, to znamená, že cena zájezdu se Vám naším zprostředkováním nenavýší.

Číst dále

Všeobecné podmínky

I. Úvod

  1. CA je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovní kanceláře LOSTAR VIAGGI by MYTRAVELLING s.n.c. Di Stalova e Lobikova, sídlem via Card. Lavitrano, 34 80075 - Forio (Na) Italia (dále jen „CK"), se kterou má uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení při prodeji zájezdů. Tato CK je pojištěna proti úpadku. Doklad o tomto pojištění zasílá CA zákazníkovi spolu s cestovní smlouvou. Zájezdy, které si u nás objednáte, jsou vždy za stejné ceny a za stejných podmínek jako u pořádající cestovní kanceláře.
  2. CA podle výběru zákazníka uzavření cestovní smlouvy s CK zprostředkuje. Subjektem zavázaným s uzavřených cestovních smluv je přímo CK jejímž jménem je smlouva uzavřena.

Číst dále

Partnerské CK

aeolus alex lostar