Termal Travel cestovní agentura pro Ischii a Capri

Vaše cestovní agentura
pro Ischii a Capri

Aktuální informace o počasí

+420 776 074 133

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O Termal Travel

Termal Travel je cestovní agentura, která poskytuje internetový prodej zájezdů. Prodáváme pouze zájezdy od cestovních kanceláří, které mají uzavřeno povinné pojištění pro případ úpadku CK. Máte možnost si vybrat dovolenou v pohodlí domova a nemusíte nikam chodit. Pokud by Vám to však nevyhovovalo, můžete nás navštívit. Naše cestovní agentura dostává provize přímo od cestovních kanceláří, to znamená, že cena zájezdu se Vám naším zprostředkováním nenavýší.

Spolupracujeme s italskou cestovní kanceláří LOSTAR Viaggi, která sídlí přímo na ostrově a nabízí služby cestovního ruchu již přes 10 let. Tato spolupráce slibuje ten nejlepší možný servis pro Vaši spokojenou dovolenou.

Ostrov ISCHIA vám nabízí azurové moře, písčité pláže, velké množství termálních pramenů a termálních parků. Můžete zde zažít tu správnou relaxační a pohodovou dovolenou. Nabídneme vám pobytové a poznávací pobyty. Pro zájemce jsou připraveny i pobyty s programem. Na rozšíření našich služeb se stále pracuje. Další informace najdete v části aktuálně.

Pokud potřebujete poradit, pokud váháte, nenajdete to co hledáte, napiště nebo nám zavolejte. Dokážeme Vám zajistit zájezd dle Vašeho požadavku a to jak zájezdy skupinové, individuální, tak i s různým programem. Na Vaše přání zajistíme timebuilding, meeting, kongres a spa pobyt.

Partnerské CK

aeolus alex lostar